Yato Kľúč očkoplochý račňový 30 mm

Dizajnový tovar Yato Kľúč očkoplochý račňový 30 mm získate okrem iného na našich stránkach v obľúbenej sekcii kľúče! Vyberte si iné kúsky... viac informácií »
Yato Kľúč očkoplochý račňový 30
Značka: Yato
26,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnový tovar Yato Kľúč očkoplochý račňový 30 mm získate okrem iného na našich stránkach v obľúbenej sekcii kľúče! Vyberte si iné kúsky...

Dizajnový tovar Yato Kľúč očkoplochý račňový 30 mm získate okrem iného na našich stránkach v obľúbenej sekcii kľúče! Vyberte si iné kúsky v spomínanej kategórii vo výhodnej akcii. To však nie je všetko, naša ponuka je široká! Pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od značky Yato. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kľúč Yato Kľúč očkoplochý račňový 30 mm:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie. Práve preto Vám prinášame kľúč značky YATO, ktorý je vyrobený z kovanej vysoko legovanej CrV ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou. Ide totiž o zliatinu chrómu a vanádu. Výnimočná odolnosť a pevnosť umožňuje jeho použitie aj v ťažkých priemyselných oblastiach. Kľúč YATO je očkoplochý a je vybavený 72-zubovým račňovým mechanizmom. Je dostupný vo viacerých veľkostiach, tento konkrétny kus má veľkosť 30 mm.Kľúčové vlastnosti kľúča YATO, očkoplochý račňový, veľkosť 30 mmKvalitné náradie značky YATOKľúč YATO je vyrobený zo zliatiny chrómu a vanáduPoužitá kovaná CrV oceľ je veľmi pevná a odolná, čo ho predurčuje aj na použite v ťažkom priemysleKľúč YATO je očkoplochýDisponuje 72-zubovým račňovým mechanizmomVeľkosť kľúča: 30 mm

Tento vynikajúci produkt Yato Kľúč očkoplochý račňový 30 mm od spoločnosti s výborným menom Yato môžete zaobstarať zde teraz extra so zľavou! Vo skvelej akcii za 26,90 EUR.