Scotch Magic 19 mm x 10 m, neviditelná na papíře

Lepiaca páska Scotch Magic 19 mm x 10 m, neviditelná na papíře: Lepicí páska Scotch Magic najde své uplatnění v každé domácnosti i kanceláři.... viac informácií »
Scotch Magic 19 mm
Značka: Scotch
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiaca páska Scotch Magic 19 mm x 10 m, neviditelná na papíře: Lepicí páska Scotch Magic najde své uplatnění v každé domácnosti i kanceláři....

Lepiaca páska Scotch Magic 19 mm x 10 m, neviditelná na papíře: Lepicí páska Scotch Magic najde své uplatnění v každé domácnosti i kanceláři. Vhodná je pro opravu, značení i lepení dokumentů, neboť je po svém nalepení neviditelná. Páska je navíc popisovatelná a časem nežloutne. Vyrobená je přitom z přírodní celulózy. Lepicí páska Scotch Magic je ideální ke slepení roztržených papírů. Klíčové vlastnosti lepicí pásky neviditelné na papíře Scotch Magic 19 mm × 10 mLepicí páska ideální do domácností i kanceláříVhodná pro opravu, značení i lepení dokumentůPo svém nalepení je páska neviditelnáLepicí páska Scotch Magic je popisovatelnáVyrobená z přírodní celulózy Rozměry:10 m × 19 mm

Veľa obľúbený produkt máte možnosť zaobstarať jednoducho tu na stránkach v obľúbenej kategórii baliace! Teraz môžete získať nové výrobky z tejto obľúbenej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelých výrobkov od značky Scotch. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Podarený kus Scotch Magic 19 mm x 10 m, neviditelná na papíře od spoločnosti s výborným menom Scotch máte možnosť dostať momentálne na našich stránkach za úplne najnižšiu cenu. Výhodne za cenu 2 EUR.