POWERPLUS POWXG30035

Žiadaný produkt POWERPLUS POWXG30035 máte možnosť dostať práve teraz u nás v obľúbenej sekcii strunové kosačky! Získajte podobné kusy z tejto... viac informácií »
POWERPLUS POWXG30035
Žiadaný produkt POWERPLUS POWXG30035 máte možnosť dostať práve teraz u nás v obľúbenej sekcii strunové kosačky! Získajte podobné kusy z tejto...

Žiadaný produkt POWERPLUS POWXG30035 máte možnosť dostať práve teraz u nás v obľúbenej sekcii strunové kosačky! Získajte podobné kusy z tejto kateógrie za parádnu cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé produkty značky Powerplus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Strunová kosačka POWERPLUS POWXG30035:Ľahká a ľahko ovládateľná strunová kosačka má automatické odvíjanie struny a teleskopickú hliníkovú hriadeľ. Vďaka tomu si môžete nastaviť potrebnú dĺžku pre pohodlné sekanie. Určite tiež oceníte nízku hmotnosť, ktorá je 2,6 kg. V kombinácii s perfektnou vyváženosťou kosačky a ergonomickým nastaviteľným mäkčeným držadlom bude manipulácia pri sekaní veľmi jednoduchá. Budete môcť pracovať dlhú dobu, bez toho aby vás boleli ruky. Ďalšou výhodou je ochranný kryt na kvety, háčik na obmedzenie ťahu na elektrický kábel a vodiace koliesko pre vertikálne sekanie. Majte váš trávnik neustále upravený s touto praktickou strunovou kosačkou.hlavné prednostiTeleskopická hliníková hriadeľ: nastavenie 120-150 cmAutomatické odvíjanie strunyOchranný kryt na kvetyHáčik k obmedzeniu ťahu na el. kábelvodiace kolieskoNastaviteľná mäkčená rukoväťobsah balenia1 × vyžínač vrátane struny1 × ochranný kryt struny1 × vodiace koliesko1 × struna pre bežné použitie: 1,6 mm2 × struna pre náročné použitie: 1,6 mm

Veľa žiadaný produkt POWERPLUS POWXG30035 od známej kvalitnej značky Powerplus môžete nájsť aktuálne skutočne výhodne! Výhodne za super cenu 68 EUR.