MSR StowAway Pot 1,6 l

Kempingový riad MSR StowAway Pot 1,6 l:Zháňate hrnce na vaše kempingové výpravy? Kúpte si hrniec MSR StowAway Pot, ktorý je vhodný pre náročných... viac informácií »
MSR StowAway Pot 1
Značka: MSR
34 EUR
Overiť dostupnosť »
Kempingový riad MSR StowAway Pot 1,6 l:Zháňate hrnce na vaše kempingové výpravy? Kúpte si hrniec MSR StowAway Pot, ktorý je vhodný pre náročných...

Kempingový riad MSR StowAway Pot 1,6 l:Zháňate hrnce na vaše kempingové výpravy? Kúpte si hrniec MSR StowAway Pot, ktorý je vhodný pre náročných cestovateľov. Je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá mu prepožičiava dlhú životnosť, až takmer nezničiteľnosť. Užijú si ho hlavne skauti, horolezci či iní cestovatelia. Hrniec obsahuje tiež veko a rukoväť, ktorú môžete použiť dvoma spôsobmi. Ako klasickú rukoväť pri varení alebo aj ako pomocníka pre uskladnenie potravín. Rukoväť je otočná a slúži pre uzatvorenie a dokonale utesnenie veka. Jedlo tak môžete kdekoľvek prenášať bez obáv, že by ste vyliali. Hrniec MSR StowAway Pot sa vyrába v niekoľkých veľkostiach, takže si vyberie určite každý.Kľúčové vlastnosti hrnca MSR StowAway Pot 1,6 lHrniec MSR StowAway Pot je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej oceleVhodný pre cestovateľov na varenie, prenášanie a uchovávanie potravínObsahuje vekoRukoväť slúži k dokonalému uzavretiu hrncaVo veľkosti 1,6 lRozmery:20 × 8 cmHmotnosť:550 g

Výnimočný a žiadaný výrobok môžete nájsť práve tu na webe v rubrike kempingový riad. Teraz kúpite ešte ďalšie produkty zo spomínanej sekcie za internetové ceny.

Neodolateľný produkt MSR StowAway Pot 1,6 l od spoločnosti so zárukou kvality MSR máte možnosť nakúpiť dnes za super peniaze! Akčná cena už od 34 EUR.