KREATOR KRT902001

Obľúbený tovar získate bez problémov tu na našom webe v obľúbenej rubrike kladivá. Pripravili sme podobné výrobky v spomínanej kategórii za... viac informácií »
KREATOR KRT902001
Obľúbený tovar získate bez problémov tu na našom webe v obľúbenej rubrike kladivá. Pripravili sme podobné výrobky v spomínanej kategórii za...

Obľúbený tovar získate bez problémov tu na našom webe v obľúbenej rubrike kladivá. Pripravili sme podobné výrobky v spomínanej kategórii za skvelú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie produkty od dodávateľa Kreator. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Kladivo KREATOR KRT902001: Zháňate kvalitné náradie za rozumnú cenu? V tom prípade pre vás máme toto špičkové kladivo značky Kreator, ktoré ocenia profesionálni i hobby remeselníci. Hlava sa skosenými hranami je vyrobená z odolnej kovanej ocele C45 a rukoväť z dubového dreva je dobre tvarovaná, takže sa skvele drží a minimalizuje sa tak riziko nechceného vykĺznutia.     Kľúčové vlastnosti kladiva Kreator 1000gKvalitné kladivo za skvelú cenuŠiroká škála využitiaHmotnosť 1 000 gRukoväť z dubového drevaHlava z kovanej ocele C45Ochrana rukoväte za hlavou

Zľavový tovar KREATOR KRT902001 od nášho známeho výrobcu Kreator ľahko môžete získať v aktuálnej ponuke za úžasnú cenu! Teraz za akčnú cenu 8 EUR.