Fieldmann FZP 2005-E

Veľmi jedinečný produkt Fieldmann FZP 2005-E od kvalitného výrobcu Fieldmann máte možnosť kúpiť si aktuálne na webe skutočne lacno! Momentálne v akcii za 70,13 EUR. EAN: AF460903068
Fieldmann FZP 2005-E
Značka: Fieldmann
70,13 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Motorová píla Fieldmann FZP 2005-E:Elektrická píla od spoločnosti Fieldmann nesúci označenie FZP 2005-E, disponuje najmä nízkou hmotnosťou iba 5,5 kg. Vysoký príkon 2000 W zvládne obslúžiť lištu dĺžky 40,5 cm. Prítomná je aj bezpečnostná brzda reťaze.Či už sa chystáte pripraviť zásobu palivového dreva na zimu alebo chcete prerezať húštinu za domom, budete potrebovať poriadnu pílu. Elektrická reťazová píla Fieldmann FZP 2005-E je optimálnym nástrojom práve na takéto úlohy. Výkonný motor s príkonom 2 000 W dodá dostatočnú silu aj na tuhšie rezivo. Štandardne dodávaná lišta s dĺžkou 405 mm s reťazou Fieldmann zvládne prerezať aj silnejší kmeň. Reťaz je mazaná automatickou olejovou pumpou. Užite si výhody elektrickej píly, ktorými sú absencia zbytočného hluku, ľahká údržba aj ovládanie. Miešanie oleja s benzínom nechajte ostatným. Veľkou výhodou je aj nízka hmotnosť píly vrátane lišty a reťaze, ktorá nepresahuje 5,5 kg.Kľúčové vlastnostiVysoký výkon (2 000 W)Automatická olejová pumpaPílová lišta 16″ s optimálnou dĺžkou 405 mmBezpečnostná brzdaJednoduchá údržba i ovládanieNízka hmotnosť (5,5 kg)Bezpečná prevádzkaPri práci s motorovou pílou je tiež obzvlášť dôležitá bezpečnosť. Preto tu nájdete bezpečnostnú brzdu, ktorá výrazne znižuje nebezpečenstvo úrazu. Vedľa nej je štandardom aj bezpečnostná spojka, ktorá po uvoľnení hlavného spínača okamžite zastaví motor. Nemusíte sa tak báť prípadných nehôd. 

Lacný produkt je k dispozícii okrem iného u nás v populárnej rubrike elektrické. Pripravili sme pre vás ďalšie produkty z tejto známej sekcie za úplne najnižšiu cenu. Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež viac výrobkov od značky Fieldmann. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.