Fieldmann FDUA 59010

Obľúbený a kvalitný tovar Fieldmann FDUA 59010 nájdete priamo u nás umiestnený v sekcii organizéry a kufre. Teraz kúpite nové produkty v spomínanej... viac informácií »
Fieldmann FDUA 59010
Obľúbený a kvalitný tovar Fieldmann FDUA 59010 nájdete priamo u nás umiestnený v sekcii organizéry a kufre. Teraz kúpite nové produkty v spomínanej...

Obľúbený a kvalitný tovar Fieldmann FDUA 59010 nájdete priamo u nás umiestnený v sekcii organizéry a kufre. Teraz kúpite nové produkty v spomínanej rubrike za priaznivú cenu. Obľúbený dodávateľ Fieldmann predáva prvotriedny tovar Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky od značky Fieldmann. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Taška na náradie Fieldmann FDUA 59010:Štýlová taška Fieldmann FDUA 59010 pojme 1 – 3 ks náradia vo variabilných priehradkách. Z vodeodolného materiálu.Kvalitná taška na náradie Fieldmann FDUA 59010 by nemala chýbať žiadnemu remeselníkovi. Pomôže vám s prepravou náradia a zároveň vdobre vyzerá. Taška s rozmermi 35 × 21 × 25 cm z odolného textilu pojme 1 – 3 kusy náradia.Taška na náradie obsahuje variabilné prepážky, čo vám umožňuje lepšie usporiadanie náradia. Textilný materiál je odolný proti kvapkám vody. Ochráni náradie pred vlhkosťou.Hlavné prednostiOchrana náradia pred vlhkosťouPojme 1 – 3 kusy náradiaVodoodolný materiál 

Veľa predávaný produkt Fieldmann FDUA 59010 od známeho výrobcu Fieldmann môžete si kúpiť aktuálne v našej ponuke za úžasnú cenu! Teraz získate od 15 EUR.