Fieldmann FDS 1011-22R

Často vyhľadávaný tovar Fieldmann FDS 1011-22R nájdete pohodlne tu u nás v populárnej kateogrii príslušenstvo! Preskúmajte nové produkty z tejto... viac informácií »
Fieldmann FDS 1011-22R
Často vyhľadávaný tovar Fieldmann FDS 1011-22R nájdete pohodlne tu u nás v populárnej kateogrii príslušenstvo! Preskúmajte nové produkty z tejto...

Často vyhľadávaný tovar Fieldmann FDS 1011-22R nájdete pohodlne tu u nás v populárnej kateogrii príslušenstvo! Preskúmajte nové produkty z tejto obľúbenej sekcie v akcii. Ale to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme však aj v ponuke ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Fieldmann. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasná značka Fieldmann dodáva svojim zákazníkom kvalitný sortiment

Sada bitov Fieldmann FDS 1011-22R:Žiadny správny domáci majster sa v domácnosti nezaobíde bez nejakého základného náradia. Jedným z neodmysliteľných pomocníkov je napríklad skrutkovač. Kúpte si tento produkt a staňte sa majiteľom hneď celej súpravy skrutkovačov, ktoré svoje využitie rozhodne nájdu. Nedostanete však vždy skrutkovač s jednotlivým rozmerom. Rôzne rozmery hláv skrutkovača sú riešené výmennými bitmi, ktoré majú nejednu veľkú výhodu. Stačí jeden nadstavec, do ktorého si zvolíte rozmer, ktorý práve potrebujete. Navyše vďaka tomu ušetríte aj veľa miesta pri skladovaní.Kľúčové vlastnostiNadstavec na bity22 kusov bitov v baleníPraktické puzdroMateriál oceľ a plastKvalitný materiálSúprava obsahuje 22 kusov bitov, ktoré sú vyrobené z kvalitnej ocele. Rozmery bitov boli vybrané tak, aby vyhovovali skrutkám používaným v bežnej domácnosti. Nástavec má ergonomický tvar, dobre sadne do ruky a práca s ním bude radosťou aj po dlhšej dobe používania. Používateľa rozhodne poteší aj fakt, že súčasťou produktu je aj praktické plastové puzdro. Vďaka nemu je všetko na jednom mieste a prehľadne usporiadané. Puzdro navyše disponuje rukoväťou na lepšie prenášanie.

Veľa obľúbený tovar Fieldmann FDS 1011-22R od nášho popredného výrobcu Fieldmann pohodlne zoženiete tu teraz práve za dobrú cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 7 EUR.