FIELDMANN FDS 10102-A

Akumulátorový skrutkovač FIELDMANN FDS 10102-A:Akumulátorový skrutkovač Fieldmann FDS 10101-A je vyvedený vo veľmi malých a kompaktných rozmeroch a... viac informácií »
FIELDMANN FDS 10102-A
Akumulátorový skrutkovač FIELDMANN FDS 10102-A:Akumulátorový skrutkovač Fieldmann FDS 10101-A je vyvedený vo veľmi malých a kompaktných rozmeroch a...

Akumulátorový skrutkovač FIELDMANN FDS 10102-A:Akumulátorový skrutkovač Fieldmann FDS 10101-A je vyvedený vo veľmi malých a kompaktných rozmeroch a hmotnosti len 490 gramov. Dvojstupňové nastavenie ergonomicky tvarované rukoväte vám umožní používať zariadenie aj v ťažko dostupných priestoroch. LED svietidlo sa postará o patričnej rozžiarenie pracovnej plochy. Li-Ion batéria s kapacitou 1300 mAh sa nabíja iba 3 až 5 hodín a praktický LED indikátor vás upozorňuje o jej stave. Podľa vašej potreby si môžete nastaviť krútiaci moment alebo smer otáčok podľa vašej potreby.Multifunkčný akumulátorový skrutkovač Fieldmann FDS 10102-A je vybavený hlavicou so šiestimi bitmi a nadstavcom na otočných ramenách. To umožňuje jednoduchú výmenu všetkých týchto bitov behom okamihu a s minimálnym rizikom ich straty. Základnú pohonnú jednotku tvorí elektromotor napájaný 3,6 V Li-Ion akumulátorom s kapacitou 1,3 Ah, ktorý sa v prípade vybitia nabije už za 3 hodiny.  Kľúčové vlastnosti akumulátorového skrutkovača Fieldmann FDS 10102-AMultifunkčný akumulátorový skrutkovač za skvelú cenuŠestica bitov na výklopných ramenáchPrepínanie smeru otáčokLED osvetlenie pracovnej plochyLED indikácia nabíjania akumulátoraHmotnosť len 490 gramovDve polohy na lepšiu manipuláciuHlavnou prednosťou je však možnosť polohovania. Môžete pracovať buď ako s klasickou pištoľovou, ale aj rovnou rukoväťou, čo robí z tohto zariadenia veľmi flexibilného pracanta, s ktorým sa dostanete aj do zle prístupných miest. Samozrejmosťou je možnosť prepínania smeru otáčok a LED osvetlenie pracovného priestoru. Dobre tvarovaná rukoväť v prívetivom čierno-zelenom vyhotovení krásne sadne do ruky a preto je zárukou pohodlnej práce.  

Často vyhľadávaný kus FIELDMANN FDS 10102-A od známeho výrobcu Fieldmann máte možnosť kúpiť si ešte dnes skutočne výhodne! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 13 EUR.