DETTOL Antibakteriálne obrúsky na povrchy Citrón a Limeta 3× 32 ks

Veľa žiadaný produkt DETTOL Antibakteriálne obrúsky na povrchy Citrón a Limeta 3× 32 ks od značky s dlhou tradíciou Dettol ľahko môžete nájsť ešte dnes výhodne! Výhodne za cenu 7,19 EUR. EAN: AF429219467
DETTOL Antibakteriálne obrúsky na povrchy
Značka: Dettol
7,19 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Čistiace utierky DETTOL Antibakteriálne obrúsky na povrchy Citrón a Limeta 3× 32 ks:Čistiace obrúsky DettolAntibakteriálne obrúsky na povrchy, ktoré zničia až 99,9 % baktérií. Ideálne na okamžité odstránenie nečistôt. Neobsahujú bielidlá ani farbivá, a sú tak šetrné ku všetkým členom vašej rodiny. Vyčistia všetky povrchy a zanechávajú osviežujúcu vôňu citróna a limetky. Teraz výhodná ponuka tri balenia čistiacich obrúskov napovrchy Dettol.32ks/balenieNičia až 99,9 % baktérií a vírusovČistiace obrúsky Dettol eliminujú nebezpečenstvo v podobe baktérií E. coli, salmonella, MRSA, listeria a vírusu chrípky. Ďalej odstraňujú peľ, zvieracie chlpy, roztoče a ďalšie alergény.Šetrné zloženieČistiace obrúsky Dettol majú šetrné zloženie bez agresívnych látok. Neobsahujú bielidlá, chlór ani farbivá. Môžete ich tak bez obáv použiť aj na plochy, ktoré sú v styku s potravinami, či detskou pokožkou.Univerzálne a jednoduché použitiePraktické čistiace obrúsky vám umožnia okamžite a účinne zlikvidovať nečistotu. Váš domov tak môže byť stále hygienicky čistý.Ako správne používať čistiace obrúsky Dettol? Vyberte obrúsok z balenia.Odlepte fóliu a vytiahnite obrúsok.Obal znovu zalepte.Zabránite tým vysychaniu obrúskov. Odporúčame balenie skladovať zalepeným otvorom dole.Utrite plochu.Obrúsok použite priamo na plochu, ktorú chcete vyčistiť. Nie je potrebné následné umytie vodou.Obrúsok vyhoďte.Použitý obrúsok vyhoďte do odpadkového koša.Vyskúšajte aj ďalšie prípravky DettolAntibakteriálne prípravky DettolČistiaci sprejDettol sprej na povrchyObjem500 mlPrezrieť »Čistiace obrúskyDettol čistiace obrúsky 36 ksPočet36 ksPrezrieť »Gél na rukyDettol univerzálnyObjem50 mlPrezrieť »Gél na rukyDettol s harmančekomObjem50 mlPrezrieť »Mydlá Dettol pre celú rodinuBezdotykový dávkovačs náplňou Aloe VeraObjem náplne250 mlPrezrieť »Bezdotykový dávkovačs náplňou UhorkaObjem náplne250 mlPrezrieť »Náhradné náplneVôňa vanilky, Aloe Vera, UhorkaObjem250 mlPrezrieť »Mydlo s pumpičkouHarmanček, Aloe Vera, Levanduľa, Vôňa moraObjem250 mlPrezrieť »Mydlá Dettol pre detiBezdotykový dávkovačs náplňou DobrodruhObjem náplne250 mlPrezrieť »Náhradná náplňZabávačObjem náplne250 mlPrezrieť »Náhradná náplňMydlový kúzelníkObjem náplne250 mlPrezrieť »Mydlo s pumpičkouOvocné bublinyObjem250 mlPrezrieť »Dettol. Pre hygienicky čistý domov.Produkty Dettol sa zameriavajú na osobnú hygienu a upratovanie domácnosti. V ponuke nájdete bezdotykové dávkovače mydiel vrátane náhradných náplní, antibakteriálne gély, čistiace spreje a obrúsky. Značka Dettol sa tiež aktívne podieľa na osvete ohľadom zdravia pre novopečené mamičky a spolupracuje s organizáciou Save theChildren.


Kvalitný produkt máte možnosť kúpiť priamo na stránkach v sekcii čistenie! Mrknite na zľavnené produkty z tejto populárnej sekcie vo výhodnej akcii. Obľúbený výrobca zákazníkov Dettol poskytuje pre svojich zákazníkov skvelý tovar Urobte radosť sami sebe. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Preskúmajte u nás taky viac kúskov od výrobcu Dettol. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.