Bosch CityMower 18-300 18 V bez aku

Aku kosačka Bosch CityMower 18-300 18 V bez aku:Dosiahnite uspokojivé výsledky kosenia s minimálnou námahouĽahká akumulátorová kosačka Bosch... viac informácií »
Bosch CityMower 18-300 18 V bez
Značka: Bosch
187 EUR
Overiť dostupnosť »
Aku kosačka Bosch CityMower 18-300 18 V bez aku:Dosiahnite uspokojivé výsledky kosenia s minimálnou námahouĽahká akumulátorová kosačka Bosch...

Aku kosačka Bosch CityMower 18-300 18 V bez aku:Dosiahnite uspokojivé výsledky kosenia s minimálnou námahouĽahká akumulátorová kosačka Bosch CityMower 18-300 predstavuje ideálnu voľbu pre starostlivosť o trávnik nielen v mestskej záhrade. Jej výkonnosť je zaručená 18 V akumulátorom (nie je súčasťou balenia) a systémom Efficient Energy Management, ktorý zaisťuje energetickú úspornosť, a teda čo najdlhšie, bezproblémové kosenie. Skvelý výsledok kosenia zaistí kvalitný rotačný nôž v kombinácii s bočnými hrebeňmi na trávu. Výšku kosenia nastavíte veľmi jednoducho, pomocou páčky na zadnej časti kosačky.Kľúčové vlastnosti aku kosačky BOSCH CityMower 18-300 (bez akumulátora)Výkonná a ľahká kosačka Bosch poháňaná 18 V akumulátoromČinnosť riadená úsporným systémom Efficient Energy ManagementKvalitný rotačný nôž a bočné hrebene na trávu pre skvelý výsledokJednoduché nastavenie výšky kosenia pomocou páčky (3 stupne od 30 do 60 mm)Dostatočne veľký zberný kôš s kapacitou 31 litrovIntegrované držadlo na prenosErgonomické rukoväti pre maximálne pohodlieVariant kosačky CityMower 18-300 bez akumulátora a nabíjačkyBezdrôtový chodAku kosačka CityMower 18-300 zaistí pohodlný akumulátorový chod bez obťažujúcich káblov. Akumulátor nie je súčasťou balenia.Rukoväti ErgoflexVďaka ergonomickým a dĺžkovo nastaviteľným rukovätiam Ergoflex bude práca s kosačkou Bosch CityMower 18-300 vždy maximálne pohodlná.Bočné hrebene na trávuHrebene GrassCombs zaisťujú čisté kosenie pozdĺž okrajov a vedľa stien, čím skracujú čas kosenia.Flexibilné napájanie Power for ALLAkumulátorová záhradná kosačka Bosch CityMower 18-300 využíva univerzálnu vyberateľnú 18 V batériu, ktorá zaistí ešte väčšiu flexibilitu, pretože je kompatibilná s celou sériou nástrojov podporujúcich systém napájania Power for ALL. Vďaka tomu nemusíte dokupovať nové akumulátory, postačí jeden typ pre väčšinu nástrojov.Nastaviteľná výška kosenia 3 krokmiV zadnej časti aku kosačky Bosch CityMower 18-300 sa nachádza integrovaná páčka vybavená trojstupňovým ovládaním, pomocou ktorého ľahko nastavíte výšku kosenia v rozsahu 30 až 60 mm. Dostatočne veľký zberný kôš s kapacitou 31 litrov zaistí praktickejšie kosenie bez nutnosti častého vysypávanie obsahu.Zdravé a praktické kosenieErgonomické rukoväti Bosch Ergoflex znižujú namáhanie rúk a chrbta tým, že poskytujú perfektnú polohu pri kosení. Vďaka tomu je práca s kosačkou Bosch CityMower 18-300 oveľa praktickejšia a presnejšia. K dispozícii je niekoľko prepínačov, ktoré umožňujú individuálne prispôsobenie pre optimálne pohodlie.Tip:Kosačku Bosch CityMower 18-300 môžete zakúpiť aj s akumulátorom a nabíjačkou v balení.Balenie obsahuje:1 × kosačka na trávu Bosch CityMower 18-300 (stroj – telo)1 × zberný box na trávu (31 l)

Často vyhľadávaný výrobok Bosch CityMower 18-300 18 V bez aku od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Bosch pohodlne zoženiete u nás právě za priaznivú cenu! Teraz za akčnú cenu 187 EUR.