Air Cleaner masterSteril 190, priemyslový UV sterilizátor vzduchu

Tento obľúbený produkt Air Cleaner masterSteril 190, priemyslový UV sterilizátor vzduchu originál od značky Air Cleaner môžete zaobstarať práve tu trvalo výhodne! Výhodne za cenu 1 300,26 EUR. EAN: AF429211546
Air Cleaner masterSteril 190
Značka: Air Cleaner
1 300,26 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Čistička vzduchu Air Cleaner masterSteril 190, priemyslový UV sterilizátor vzduchu:Čistička vzduchu Air Cleaner dokáže navodiť čistejší a dýchateľnejší vzduch pre chorých aj deti náchylné k alergiám. Tento mobilný prístroj je koncipovaný do bytových aj kancelárskych priestorov do veľkosti až 800 m2. O krásnej efektivite čistenia vzduchu vás uistí vzduchový výkon – čistička vzduchu ľahko absorbuje až 160 m3/hod. Lampa s UV žiarením zničí dokonca aj tie posledné zvyšky baktérií a zaistí tak sterilne čistú klímu. Najdôležitejšie parametre čističky vzduchu Air Cleaner masterSteril 190, priemyslový UV sterilizátor vzduchu Air Cleaner masterSteril 190, priemyslový UV sterilizátor vzduchu je odporúčaná pre veľkosť miestnosti 800 m2 Funkcie čističky vzduchu Air Cleaner: automatický režim a UV sterilizačná lampa Vzduchový výkon 160 m3/hod Funkcie čističky vzduchu Air Cleaner masterSteril 190, priemyslový UV sterilizátor vzduchu Súčasne k tomu všetkému je opatrená šikovným automatickým režimom, ktorý na základe stavu ovzdušia v priestore usmerní silu výkonu.

V zľave produkt dostanete okrem iného na stránkach zaradený v kategórii čistenie a úprava vzduchu! Teraz môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto sekcie za super cenu. Vedúci dodávateľ Air Cleaner vás obohatí o vynikajúci tovar Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!